Διαδικτυακή Εξ Αποστάσεως Εκπαίδευση

E learning Πανεπιστήμιο Αθηνών

Βρείτε μας στο Facebook - Ενημερωθείτε για όλα τα νέα e learning προγράμματα Έχετε google plus; Ακολουθήστε μας και Ενημερωθείτε Ακολουθήστε μας στο twitter και Ενημερωθείτε για Θέματα και Ζητήματα σχετικά με:#BusinessManagement , #Πληροφορική και Δίκτυα, Ειδικότητες του Μέλλοντος, #Παιδαγωγικά, #Ψυχολογία , #Τουρισμό , #Υγεία Δείτε όλη τη νέα αρθρογραφία και πληροφορίες για νέα  e learning προγράμματα  στο blogspot  του e learning ΕΚΠΑ Ακολουθήστε μας linkedin

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Συνεργασία E learning UOA με Επιχειρήσεις (Partners)

Τρέχων Κύκλος

Περίοδοι Έναρξης Μαθημάτων: 28/09/2015 & 26/10/2015

Κατά τον τρέχοντα κύκλο πρόσκλησης ενδιαφέροντος μπορείτε να υποβάλλετε αίτηση συμμετοχής για τα κάτωθι εκπαιδευτικά προγράμματα.

Όσοι πραγματοποιήσετε την αίτησή σας μέχρι την 07/09/2015 θα επωφεληθείτε επιπλέον έκπτωσης 15% στα δίδακτρα του προγράμματος που σας ενδιαφέρει. Η προκράτηση θέσης και η κατοχύρωση της έκπτωσης δεν απαιτεί προκαταβολή χρηματικού ποσού παρά μόνο την αίτησή σας.

Η εγγραφή σας σε κάποιο από τα παρακάτω Προγράμματα σας δίνει τη δυνατότητα να παρακολουθήσετε δωρεάν ένα επιπλέον εκπαιδευτικό Πρόγραμμα. Προκειμένου να δείτε τα Προγράμματα που προσφέρονται δωρεάν με την εγγραφή σας σε Πρόγραμμα του τρέχοντος κύκλου πατήστε εδώ.

Περίοδοι Έναρξης Μαθημάτων: 28/9/2015 & 26/10/2015

Για αναλυτικές πληροφορίες που σχετίζονται με τα παραπάνω προγράμματα, παρακαλούμε όπως πλοηγηθείτε στους αντίστοιχους οδηγούς σπουδών.

E learning ΕΚΠΑ  Πανεπιστήμιο Αθηνών - Κέντρο Συνεχιζόμενης Εκπαίδευσης και Κατάρτισης
E-Learning Πανεπιστήμιο Αθηνών E-Learning Πανεπιστήμιο Αθηνών
, Π.Ε. Πετράκης