Πανεπιστήμιο Αθηνών elearning - Εξ Αποστάσεως Προγράμματα Εκπαίδευσης
Διαδικτυακή Εξ Αποστάσεως Εκπαίδευση

E learning Πανεπιστήμιο Αθηνών

Βρείτε μας στο Facebook - Ενημερωθείτε για όλα τα νέα e learning προγράμματα Έχετε google plus; Ακολουθήστε μας και Ενημερωθείτε Ακολουθήστε μας στο twitter και Ενημερωθείτε για Θέματα και Ζητήματα σχετικά με:#BusinessManagement , #Πληροφορική και Δίκτυα, Ειδικότητες του Μέλλοντος, #Παιδαγωγικά, #Ψυχολογία , #Τουρισμό , #Υγεία Δείτε όλη τη νέα αρθρογραφία και πληροφορίες για νέα  e learning προγράμματα  στο blogspot  του e learning ΕΚΠΑ Ακολουθήστε μας linkedin

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Τρέχων Κύκλος

Προθεσμία Υποβολής Αιτήσεων: 22/05/2015 - Έναρξη Μαθημάτων: 25/05/2015

Κατά τον τρέχοντα κύκλο πρόσκλησης ενδιαφέροντος, μπορείτε να υποβάλλετε αίτηση συμμετοχής για τα κάτωθι εκπαιδευτικά προγράμματα.

Όσοι πραγματοποιήσετε την εγγραφή σας μέχρι την 3/4/2015 για τον τρέχοντα κύκλο, θα επωφεληθείτε επιπλέον έκπτωσης 5% στα δίδακτρα του προγράμματος που σας ενδιαφέρει. Η εγγραφή σας, στο πλαίσιο της έγκαιρης προκράτησης θέσης μέχρι 3/4/2015, κατοχυρώνεται με καταβολή μέρους των διδάκτρων ύψους 100 ευρώ. Η αποπληρωμή του υπόλοιπου ποσού θα γίνει σε δόσεις κατά τη διάρκεια του προγράμματος. Ισχύει ειδική εκπτωτική πολιτική για Πολύτεκνους (20%), ΑΜΕΑ (20%), Άνεργους (25%), Οικονομικά Ασθενείς (15%), Κατόχους Ευρωπαϊκής Κάρτας Νέων (30%).

Για αναλυτικές πληροφορίες που σχετίζονται με τα παραπάνω προγράμματα, παρακαλούμε όπως πλοηγηθείτε στους αντίστοιχους οδηγούς σπουδών.

E learning ΕΚΠΑ  Πανεπιστήμιο Αθηνών - Κέντρο Συνεχιζόμενης Εκπαίδευσης και Κατάρτισης
E-Learning Πανεπιστήμιο Αθηνών E-Learning Πανεπιστήμιο Αθηνών
, Π.Ε. Πετράκης