Διαδικτυακή Εξ Αποστάσεως Εκπαίδευση

Βρείτε μας στο Facebook - Ενημερωθείτε για όλα τα νέα e learning προγράμματα Έχετε google plus; Ακολουθήστε μας και Ενημερωθείτε Ακολουθήστε μας στο twitter και Ενημερωθείτε για Θέματα και Ζητήματα σχετικά με:#BusinessManagement , #Πληροφορική και Δίκτυα, Ειδικότητες του Μέλλοντος, #Παιδαγωγικά, #Ψυχολογία , #Τουρισμό , #Υγεία Δείτε όλη τη νέα αρθρογραφία και πληροφορίες για νέα  e learning προγράμματα  στο blogspot  του e learning ΕΚΠΑ Ακολουθήστε μας linkedin

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Συνεργασία E learning UOA με Επιχειρήσεις (Partners)

Τρέχων Κύκλος

Περίοδοι Έναρξης Μαθημάτων: 2/10/2017 & 30/10/2017

Κατά τον τρέχοντα κύκλο πρόσκλησης ενδιαφέροντος μπορείτε να υποβάλλετε αίτηση συμμετοχής για τα κάτωθι Προγράμματα Επαγγελματικής Επιμόρφωσης & Κατάρτισης.

Όσοι πραγματοποιήσετε την αίτησή σας μέχρι και 4/9/2017 θα επωφεληθείτε επιπλέον έκπτωσης 15% στα δίδακτρα του προγράμματος που σας ενδιαφέρει. Η εγγραφή σας, στο πλαίσιο της έγκαιρης προκράτησης θέσης, κατοχυρώνεται με καταβολή μέρους των διδάκτρων ύψους 100 ευρώ. Η αποπληρωμή του υπόλοιπου ποσού θα γίνει σε δόσεις κατά τη διάρκεια του προγράμματος. Ισχύει ειδική εκπτωτική πολιτική για Ανέργους (30%), Κατόχους Ευρωπαϊκής Κάρτας Νέων (30%), Πολύτεκνους (20%), ΑΜΕΑ (20%) κ.α.

Περίοδοι Έναρξης Μαθημάτων: 2/10/2017 & 30/10/2017

Για αναλυτικές πληροφορίες που σχετίζονται με τα παραπάνω προ-

γράμματα, παρακαλούμε όπως πλοηγηθείτε στους αντίστοιχους οδηγούς σπουδών.

E learning ΕΚΠΑ  Πανεπιστήμιο Αθηνών - Κέντρο Συνεχιζόμενης Εκπαίδευσης και Κατάρτισης
E-Learning Πανεπιστήμιο Αθηνών E-Learning Πανεπιστήμιο Αθηνών
Κέντρο Συνεχιζόμενης Εκπαίδευσης και Δια Βίου Μάθησης του ΕΚΠΑ (Κ.Δ.Β.Μ.- Ε.Κ.Π.Α.)
Π.Ε. Πετράκης

Διεύθυνση: Σταδίου 5, T.K. 10562, Αθήνα